Tworzenie profesjonalnych makiet architektonicznych

Od lat z pasją tworzymy profesjonalne makiety architektoniczne, które cechują się precyzją, starannością wykonania i wyjątkową trwałością. Tego typu rozwiązania pozwalają na dokładne zapoznanie się z bryłą konkretnego obiektu, gdyż doskonale oddają nie tylko wygląd, ale także szczegółowe proporcje budynku. Z tego względu bardzo często są wykorzystywane w biurach sprzedaży inwestycji deweloperskich.

Tworzone przez nas makiety architektoniczne znakomicie sprawdzają się w celach prezentacyjnych, promocyjnych i konkursowych, ale nie tylko. Mogą być projektowane właściwie we wszystkich skalach.

Zaletą tworzonych przez nas makiet architektonicznych jest także możliwość wyposażenia ich w różnego rodzaju elementy interaktywne, takie jak chociażby opuszczane w dół części budowli, elektronicznie sterowane samochody czy obracające się figurki. Każda makieta pozwala dokładnie odtworzyć bryłę budynku, zgodnie z planem architektonicznym. Taka miniatura może również zostać stworzona na podstawie archiwalnych zdjęć.

Makiety architektoniczne – wysoka jakość i precyzja

Makiety architektoniczne i urbanistyczne tworzymy od kilkunastu lat. Przez ten okres wypracowaliśmy najwyższe standardy realizowanych modeli 3D, które dotyczą zarówno samego procesu powstawania, jak i sposobu ich wykańczania. Nasz zespół posiada w swoich szeregach architektów z wieloletnim doświadczeniem projektowym, modelowania oraz wykonywania wizualizacji, dzięki czemu współpraca z firmą Futurum3D przebiega sprawnie i szybko.

Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Państwu stworzyć zarówno model koncepcyjny, jak również pełną szczegółową prezentację obiektu. Makiety mogą przedstawiać zarówno wnętrze budynku, jak również jego otoczenie (np. infrastruktura drogowa). Każda tworzona przez nas makieta architektoniczna cechuje najwyższa dbałość o jakość wykonania, tak, by klienci byli w pełni usatysfakcjonowani.