Makiety deweloperskie

Ciekawą formą prezentacji danej inwestycji – czy to planowanej, czy to już zrealizowanej jest makieta deweloperska. Za pomocą technologii trójwymiarowego druku można uzyskać niezwykle realistyczny obraz tego jak będzie wyglądać, bądź wygląda dany budynek mieszkalny lub nawet cały kompleks osiedlowy czy handlowo-usługowy. Makiety deweloperskie są nieocenionym narzędziem, dzięki któremu jest możliwe przedstawienie klientowi w bardzo czytelny sposób koncepcji architektonicznej. Oprócz samej, bardzo szczegółowo odwzorowanej bryły budynku, można na nich dodać zieleń, drogi, chodniki, tzw. małą architekturę.

 

Każdy detal na wyciągnięcie ręki

Trójwymiarowe makiety deweloperskie pozwalają przedstawić każdy, nawet najmniejszy element, z wielką precyzją i starannością. Jest to o tyle ważne, że rysunek techniczny nie jest dla każdego czytelny, a wizualizacja 3D – już tak. Dzięki takim efektom można pokazać klientowi, gdzie np. będzie mieściło się dokładnie jego biuro czy mieszkanie, w którym miejscu znajduje się sklep, który zamierza otworzyć w centrum handlowym. To również możliwość zaprezentowania, jaki jest plan wewnętrzny danego obiektu, jego przewidywana aranżacja wraz z meblami czy oświetleniem. Największą zaletą makiet trójwymiarowych jest właśnie to, że można na nich zobrazować każdy, nawet najmniejszy detal.

 

Szybkie i tanie wykonanie

Makiety deweloperskie są bardzo czytelnym sposobem na przedstawienie inwestycji. Jeśli takową planujesz – zapraszamy do współpracy! Zlecenia realizujemy bardzo szybko. Makiety deweloperskie wykonujemy w różnych skalach. Są one znacznie tańsze od tradycyjnie, ręcznie wykonywanych modeli poprzez właśnie skrócenie czasu, w jakim je można zrobić. Makiety dla inwestycji deweloperskich możemy odtworzyć zarówno ze zdjęć, jak i na podstawie projektów komputerowych. Produkowane przez nas makiety można są wytrzymałe i bardzo estetyczne.